• Ana Sayfa
 • HAKKIMIZDA
 • YASAL UYARI
 • İLETİŞİM

 • Yükleniyor...

  Ana Sayfa// Aşk // Erkeklerin canını sıkan sorular!

  Erkeklerin canını sıkan sorular!

  Tarih 27 Şubat 2013
  Yorum Yapın
  REKLAM

  erkeklerBir erkeğin bir kadından hiç duymak istemediği sözler nelerdir? Kadınlar neden çok soru sorar, kadın erkeğini hangi sorular ile bunaltır.

  Eğer erkeğinizin yanınızdan ayrılmasını istemiyorsanız, bu sorulardan uzak durun. İşte erkeklerin hoşlanmadığı ve kadınlardan duymak istemedikleri sorular.

  Bende bir değişiklik görüyor musun ?

  Erkeklerin gerilmesine neden olan bir soru da ‘ bende bir değişiklik fark ettin mi ? ‘ sorusudur. Erkekler kadınlar gibi ince detaylara dikkat etmez, fark etmezler. Bu yüzden bir erkeğe aldığınız kıyafeti fark edip etmediğini yada saçlarınızın kırıklarını aldırıp ve bunun çok büyük bir değişiklik olduğunu sanıp değişiklik olup olmadığını sormayın.

  Sence biraz kilo mu aldım ?

  Siz siz olun erkek arkadaşınıza yada eşinize kilo mu aldım diye sormayın. Çünkü sizin de bildiğiniz gibi erkek ‘ evet kilo aldın’ dese hata demese hata. Erkeklerimizi zorla yalan söylemeye itiyoruz. Ve erkekler bundan nefret ediyor. Kesinlikle bu sorudan uzak durmalısınız.

  Akşam annemlere mi gitsek ?

  Eşiniz yada erkek arkadaşınız ailenizi çok seviyor olsa da sizin bu habersiz emrivaki bir şekilde ‘annemlere gidelim mi ? ‘ sorunuz onları çıldırtır. Siz siz olun bu teklifi pat diye değil, günler öncesinden söyleyin. Bu aranızı açmaz, aksine partnerinizin hoşuna bile gider.

  Bu gece olmaz

  Kadınların erkekler üzerinde kullandıkları en büyük kozdur. Ama erkekler için oldukça can sıkıcı bu cümle bizce uzak durmanız gereken bir cümle. Böylelikle erkeğinizi kendinizden soğutmuş olursunuz. Bir erkeğe inat olsun diye, 2 bu gece olmaz, başım ağrıyor, yorgunum 2 gibi cümleler kurmayın.

  YAZIYI PAYLAŞ
  Facebook
  Twitter
  del.icio.us
  Google Bookmarks
  Digg
  FriendFeed
  StumbleUpon
  LinkedIn
  Reddit
  RSS
  Favorilere Ekle

  , ,

  Yorum Yapın

  Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
  Kadınlar sitesi, moda, Kadın portal, dekorasyon, güzellik

  © 2012-2015 Tüm hakları saklıdır.