• Ana Sayfa
 • HAKKIMIZDA
 • YASAL UYARI
 • İLETİŞİM

 • Yükleniyor...

  Ana Sayfa// Aksesuar // Yatak odası için ayna modelleri

  Yatak odası için ayna modelleri

  Tarih 04 Mayıs 2013
  Yorum Yapın
  REKLAM

  İşte en hassas konulardan birine sıra geldi.Her ne kadar bir erkek kadın kadar aynalara bağlı bir şekilde yaşamasa da yatak odası için dekoratif bir ayna modeli olmalıdır.Aynalara genel olarak baktığımızda ne kadar çok ayna modeli olduğunun farkına varıyoruz! salon aynaları, ofis aynaları, banyo aynaları ve yatak odası aynaları gibi bir çok ayna çeşit’ine rastlamak hiç şaşırılacak bir durum değil! Çünkü; aynalar günümüzde en fazla kullanılan gereçlerin başında geliyor.

  Örneğin; Günümüzde bazı insanlar kılık, kıyafetlerini kontrol etmek için bile cep aynası taşımaktadır.Diğer yandan iş yeri ve ofislerde çalışanlar çok şık aralıklarla lavaboyu kullanırlar fakat gerçekten tuvalet ihtiyacı olduğu için mi, gidiliyor lavaboya yoksa kılık kıyafet düzeltmek için mi? Özellikle bu durum bayanlar tuvaletinde çok sık şekilde yaşanmaktadır.

  Çiftler yatak odanız için seçeceğiniz ayna modeli, odanın duvar rengine, mobilya rengine uyum sağlayacak olursa yatak odası için çok güzel bir dekorasyon oluşturmuş olacaksınız.Gardırop kapaklarına monte edilen aynalar eski zamanlarda kaldı.Hanımlar bu şekil yatak odası ayna dizaynlarından kaçının bu gibi ayna yerleşimleri yerine daha modern ve lüks seçimlerde bulunun mesela makyaj masası için çok güzel oval ayna modelleri bulabilirsiniz.Daha sonra uzun boy aynaları’da erkekler için yatak odalarında çok işe yaramaktadır.

  Google Aramaları

  • yatak odasının makyaj aynaları
  YAZIYI PAYLAŞ
  Facebook
  Twitter
  del.icio.us
  Google Bookmarks
  Digg
  FriendFeed
  StumbleUpon
  LinkedIn
  Reddit
  RSS
  Favorilere Ekle

  , , , , ,

  Yorum Yapın

  Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
  Kadınlar sitesi, moda, Kadın portal, dekorasyon, güzellik

  © 2012-2015 Tüm hakları saklıdır.